Ürün Adı : Hastane & Poliklinik Programı
Lisans : Sınırsız Kullanıcı Erişimi
  Ürünün fiyatı, ekran görüntüleri, kullanımı, raporlama seçenekleri, yönetim paneli, garanti koşulları, teknik destek, kuruluşunuza özel ek modül(ler) ekleme talebi ve diğer ayrıntılı detay bilgileri ürünün demo talebine istekte bulunulduğunda sunulacaktır.
1 ) Hastane & Poliklinik Programı Nedir ?
    Küçük ve orta ölçekli hastane ve polikliniklerin hasta kabul, randevular, anlaşmalı resmi kurumlar, doktorlar, poliklinikler, muayeneler, tıbbi malzeme listesi ve fiyatları kayıt ve takibi için geliştirilmiş bir yazlımdır. Program modüler yapıda olduğundan kurumsal web sitenize entegresi de yapılabilmektedir.
2 ) Hastane & Poliklinik Program Özellikleri :
    Hasta kartı açma ve hasta kabul
    Hasta kartı açma ve randevu alma
    Oda ve yatak dolu boş takibi
    Doktor ekleme doktor, poliklinik ve doktor hasta ilişkisi kurulabilmesi
    Poliklinik ve doktora göre muayene randevusu ekleme,
    poliklinik , oda ve yatak durumuna göre hasta yatış,
    Kullanılan tıbbı malzeme listesi oluşturma ve sorgulama
    Her bir kullanıcının sadece kendisi ile alakalı randevu, hasta kabul, tıbblı malzeme ile ilişkili olması.
    Detaylı raporlama seçenekleri kaydı alınan her hangi bir durumun tarihe göre , tarih aralığına göre , oluşturan kullanıcısına göre günlük , aylık ve 2 tarih aralığına göre bunların raporlanabilmesi,
3 ) Kurulum, Sisteme Erişim ve Yönetim Paneli Özellikleri:
    Sisteme erişim ve kullanım kullanıcı adı ve parola sistemi ile gerçekleştirilecektir. Bu kişiler kullanıcı adı ve parolaları ilgili önceden tanımlanarak hesap oluşturulacak bilgileri ise e-posta adreslerine gönderilecektir kullanıcı adı hariç parola kendi kişisel parolasını değiştirme hakkı verilecektir,kullanıcı adı ve parolası unutulması durumunda sitemden talep etmesi ile e-posta ile ilgili kişiye e-posta ile kullanıcı adı ve parolası hatırlatacaktır,
    Kurulum ve kullanım aşamasında: Kurulumu istenirse kurum içi intranet yapısında, istenirse internet ortamında yer ve mekan sınırı tanımadan kullanıma açılabilir.
    Kullanıcıların programa ve yönetim paneline erişimi bilgisayarlarına herhangi bir yazılım kurulumu yapmasına gerek kalmadan Internet Explorer, Mozilla , Opera , Google Chrome gibi popüler internet tarayıcılarla erişimi mümkün olmaktadır.
    Yönetim paneline erişim ve denetim admin kullanıcı adı ve parolası tanımlanarak yapılacaktır,
4 ) Kullandığımız Teknolojiler:
    .Net C#-ASP.net Programlama dili ve MS Windows işletim sistemi sunucu alt yapı sistemi ve MS SQL veri tabanı
Jquery - Ajax - Java Script
5 ) Tasarım Özellikleri:
    Tasarımı standart olmakla birlikte kuruluşun logosu, iletişim bilgileri ve kuruluşun özel renkleri varsa tasarım genel yapısı bu renklere çevrilecektir,
6 ) Hizmet İçi Eğitim:
    12 saatlik bir hizmet içi eğitim sonrasında kuruluş bu sistemi kullanabilecek alt yapıyı kazanmış bulunacaktır. Sistemin teknik kullanımı ile ilgili interaktif eğitim videoları verilecektir.